Katarzyna Skrzynecka wyśmiewa zarzuty internautów o retuszowanie zdjęć córki: "Ech, biedni są tacy FRUSTRACI"
Po tym, jak Katarzyna Skrzynecka głośno wypowiedziała się na temat udręki, którą niewątpliwie są w tych czasach wakacje nad polskim morzem, wielu internautów przyznało aktorce rację i pochwaliło ją za jej szczerość oraz bezpośredniość.

Zaledwie kilka dni później 48-latka znalazła się pod ostrzałem krytyki, gdy udostępniła na swoim profilu instagramowym zdjęcie z córką, na którym widać, że twarz Alikii ewidentnie została przepuszczona przez "upiększający" filtr. W środę Kasia postanowiła odnieść się do zarzutów o "seksualizajcę" 7-latki, twierdząc, że nie poddała zdjęć córki żadnej obróbce graficznej.

Czasem piszę o spektaklach... Czasem o koncertach... Czasem o rodzinie... Czasem żartem... Czasem serio... Co któryś mój post aktywuje frustrację niektórych gości mojego Profilu... Obsesja internautów z jakimiś filtrami graficznymi. Smętne to. I śmieszne to. Tak trudno zdzierżyć niektórym ludziom, gdy ktoś wygląda pogodnie i estetycznie BEZ operacji plastycznych i BEZ programów graficznych? Co bardziej nawiedzeni dopatrują się nawet "wygładzenia zmarszczek" na twarzy mojej 7-letniej córeczki oraz "wymalowanych rzęs" na naturalnej, ciemnej oprawie oczu niebieskookiego dziecka.

Ech, biedni są tacy frustraci - kontynuowała swój wywód. Dodatkowo jak fajnie jest komentować ludzi o profilach sygnowanych własnym imieniem i nazwiskiem, samemu bohatersko kuląc się za pseudonimem. Na szczęście to JA decyduję, jakim hejterskim avatarom blokuję dostęp do odwiedzania mojego profilu. Nie liczy się ilość "klikalności followersów", tylko JAKOŚĆ, KLASA I POZYTYWNA ENERGIA.

Post Skrzyneckiej spotkał się z aprobatą jej fanów, którzy uwierzyli w zapewnienia idolki, w licznych komentarzach gratulując jej postawy oraz dystansu do siebie.

"Dobrze napisane. Podziwiam", "Pani Kasiu, proszę o więcej tej pozytywnej i uśmiechniętej energii, tak mało w naszym społeczeństwie humoru i dystansu do wielu spraw", "A tak naprawdę, to zawsze pani świetnie wygląda. Jest Pani szczęśliwą, chyba spełnioną kobietą, bo bije od pani taka radość i pozytywna energia" - pisali.

Myślicie, że poniższe zdjęcia Kasi z Akilią naprawdę nie zostały przepuszczone przez żaden filtr?

10 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 31 lipca 2019 o 20:07 przez Defdef

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef