Burak z Leszna uderzył kobietę w twarz, bo ta dotknęła jego Porsche na przejściu dla pieszych.

To skandaliczne zachowanie nie ujdzie kierowcy porsche na sucho. Mężczyzna w centrum Leszna (woj. wielkopolskie) zwyzywał pieszą i spoliczkował ją. A poszło o błahostkę. Następnie napastnik odjechał, pomimo prób zatrzymania go przez kobietę. Agresywny kierowca jest poszukiwany przez policję.

Do zdarzenia doszło we wtorek 23 lipca przed godziną 14.00. Młoda kobieta przechodziła na pasach przez Al. Krasińskiego, tuż przed maską czarnego porsche panamera. - Trudno w tym momencie jednoznacznie powiedzieć, czy auto stało już częściowo na pasach, czy dopiero zajechało drogę pieszej. Kobieta przechodząc obok pojazdu najprawdopodobniej dotknęła lub uderzyła w maskę samochodu - mówi Monika Żymełka, rzeczniczka prasowa policji w Lesznie.

To bardzo zdenerwowało kierowcę. Mężczyzna wyszedł z samochodu i zaczął się kłócić z 30-latką. W końcu agresor uderzył kobietę w twarz i odjechał, choć zaatakowana piesza próbowała zatarasować mu drogę. Chwilę później na miejscu zjawił się radiowóz, a kobieta została przewieziona do szpitala na badania.

15 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 lipca 2019 o 13:07 przez Defdef

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef