Losowe wpisy

Poszedł do lekarza z bólem oka. Gdy usłyszał diagnozę, był śmiertelnie przerażony
Kleszcze to nic dobrego i wiedzą o tym nawet małe dzieci. Pasożyty przenoszą wiele groźnych chorób, wśród których można wymienić odkleszczowe zapalenie mózgu czy boreliozę. Ta druga jest szczególnie niebezpieczna, bowiem nie ma na nią szczepionki, a leczenie może okazać się nieskuteczne. Z roku na rok w Polsce mamy coraz większy problem z kleszczami, a zmiany klimatyczne nam w tym nie pomagają. 

Kleszcza można złapać gdziekolwiek. Nie trzeba iść do lasu, aby przynieść na swoim ciele pasażera na gapę. Wystarczy nawet spacer do parku, czy pod drzewami na ulicy. Kleszcze zwykle gnieżdżą się w pachwinach i miejscach ciepłych oraz takich, gdzie skóra wydaje się być najcieńsza. Czasem jednak zaglądają również do miejsc, w których nikt by się ich nie spodziewał. Tak właśnie było w przypadku naszego dzisiejszego bohatera. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 25 lipca 2019 o 20:07 przez e-wonsz
Źródło: https://www.independent.co.uk/news/world/americas/tick-eye-doctor-insect-eyeball-irritated-a9009561.html
Polacy zbierają na operację polityk Anny Grodzkiej! Jest już 14 tysięcy
Anna Grodzka zdobyła sławę jako pierwsza (i jak dotąd jedyna zdeklarowana) transseksualna posłanka w Polsce i Europie. Gdy w 2011 roku startowała w wyborach do Sejmu z listy wyborczej Ruchu Palikota, nikt nie spodziewał się, że zajmie pierwsze miejsce. Grodzka od początku budziła jednak ogromne kontrowersje i spotykała się z przejawami nietolerancji. Jak widać, polskie społeczeństwo stało się już bardziej tolerancyjne. O Grodzkiej znów jest głośno za sprawą choroby. Ma poważne problemy z kręgosłupem. Wiceprezeska Fundacji Trans-Fuzja, Lalka Podobińska utworzyła zbiórkę na stronie Pomagam.pl. Celem akcji jest zebranie 23 tysięcy złotych. Jak dotąd osiągnięto 63 procent tej kwoty.  Z pewnością w zbiórce pomoże też wsparcie Roberta Biedronia, który zaapelował o pomoc dla Anny na swoim Facebooku. To super osoba i polityczka walcząca o sprawiedliwość i równe prawa dla wszystkich. Praca z nią w parlamencie była dla mnie wielką inspiracją. Teraz potrzebuje od nas wsparcia w dojściu do zdrowia! - napisał prezydent Słupska.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 06 sierpnia 2018 o 16:08 przez jatoja
Źródło: https://www.pudelek.pl/artykul/133828/anna_grodzka_walczy_z_choroba_kregoslupa_zorganizowano_publiczna_zbiorke_pieniedzy_na_operacje/
Pamiętacie uroczego chłopczyka z Rodziny Zastępczej? Sergiusz Żymełka na swoim Instagramie chwali się rozmową z koleżanką, która okazuje się, że chce aby Fifi jej obciągnał.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 05 listopada 2018 o 22:11 przez Defdef
Źródło: Vogule Poland Grupa
Ola Ciupa na Święta pokazuje biust. Zdjęcie zdobyło rekordową ilość lajków - fani zachwyceni
Ola Ciupa to polska modelka, prezenterka telewizyjna i celebrytka. Jej najważniejszym sukcesem jest występ jako Słowianka na konkursie Eurowizji w 2014 roku. Na swoim Instagramie Ola zgromadziła blisko 300 000 obserwujących. Z okazji Świąt Ciupa postanowiła zebrać rekordową ilość „serduszek” pod zdjęciem -wrzuciła więc na swój profil fotografię z naprawdę wyraźnie zaznaczonym dekoltem. Cel Ciupy został zrealizowany - fani są zachwyceni fotografią i zdjęcie już jakiś czas temu pobiło rekord aktywności na profilu celebrytki. Gratulujemy.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 grudnia 2018 o 13:12 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram
Swędzenie i pieczenie pochwy nie zawsze musi oznaczać infekcję. Jeśli masz takie objawy, upewnij się, że nie masz alergii intymnej. To też się zdarza!
Reakcję uczuleniową mogą spowodować kosmetyki, proszek do prania lub płyn do płukania tkanin. Alergię czasem wywołują również sztuczne barwniki w tkaninie bielizny, a także lateks, z którego robione są prezerwatywy.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 04 grudnia 2017 o 15:12 przez lordvader
Źródło: kobiecosc.info
Zabójca Pawła Adamowicza dostał status pokrzywdzonego! Postawiono zarzuty policjantom
Wiadomość z ostatniej chwili - Radio Gdańsk podało, że morderca prezydenta Gdańska - Pawła Adamowicza otrzymał status pokrzywdzonego. Wszystko przez fotografię, którą zrobił mu ktoś niedługo po zatrzymaniu. Zdjęcie zostało udostępnione, a w sieci ujawniono dane osobowe Stefana W. Śledczy badają również wątek wycieku filmu, w którym widać atak na prezydenta Gdańska. Prokuratura postawiła już zarzuty w tej sprawie dwóm policjantom. Od 24 stycznia trwa dochodzenie w tej sprawie. Biuro Spraw Wewnętrznych zabezpieczyło telefony komórkowe wszystkich policjantów, którzy mieli styczność z mordercą Adamowicza.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 lutego 2019 o 13:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: fakt.pl

Zarobki które zwalają z nóg

Filip Chajzer to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w Polskiej telewizji. Syn Zygmunta Chajzera przebił sławą nawet swojego ojca i występuje już nie tylko w reklamach proszków do prania, ale i w "Dzień Dobry TVN". Filip już wkrótce zadebiutuje w nowym programie "Hipnoza". Tymczasem magazyn Press dotarł do zarobków prezentera, a liczby jakie opublikował, wprawiają w osłupienie...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 03 marca 2018 o 03:03 przez MarcinZfejsa
Źródło: http://www.plotek.pl/
Wpatruj się w kropki na nosie dziewczyny przez 30 sekund, a potem odwróć się, spójrz szybko na ścianę i zacznij mrugać. Zobaczysz co się stanie.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 lutego 2018 o 14:02 przez e-wonsz
W każdej rodzinie musi się trafić to jedno trudne dziecko.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 12 kwietnia 2018 o 14:04 przez e-wonsz

Dziewczyna przyznaje się do seksu z 80 facetami

Louise Van Der Velde oficjalnie i publicznie przyznaje, że romansuje z żonatymi facetami, odkąd pamięta - miała ich na koncie łącznie 80. Najgorszy w tym jest fakt, że... jej mąż o tym wiedział, a później... zmarł. Zobaczcie, co się stało:
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 lutego 2018 o 13:02 przez Donica
Źródło: https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/wielka-brytania-seksowna-wdowa-ujawnia-mialam-80-kochankow/3eqrtzx
Losuj kolejne