Losowe wpisy

Jeśli zwykle w czasie masturbacji masz wytrysk po kilku minutach, to postaraj się wydłużyć ten czas.
Twój organizm przyzwyczai się do szybkiego tempa dochodzenia i zacznie to robić nawet w trakcie seksu. Lepiej więc nieco wydłużyć ten czas.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 23 marca 2018 o 18:03 przez e-wonsz
- Jestem seksoholiczką, to ważna część mojego życia. Wypróbowałam chyba wszystkie pozycje kamasutry. Jestem fetyszystką, uwielbiam dewiacje seksualne, szalone miejsca w seksie, nie tylko łóżko. Spontaniczny seks to jestem ja. Mam oczywiście jednego partnera, jesteśmy seksualnymi świrami, nie próbujcie sobie wyobrażać, co robimy w nocy.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 09 lutego 2018 o 18:02 przez Defdef
Ujawniono ostatnie słowa Stephena Hawkinga przed śmiercią. Ten cytat zmienia świat w którym żyjemy
Stephen Hawking zmarł po długiej i ciężkiej chorobie 14 marca 2018 roku. Hawking był jednym z najwybitniejszych umysłów naszych czasów - mimo swojej niepełnosprawności i ogromnych trudności w porozumiewaniu się tworzył teorie, które zmieniły nasze podejście do świata. Okazuje się, że Hawking tuż przed śmiercią zdążył opublikować dzieło, które znacząco może zmienić postrzeganie naszego życia na Ziemi. Naukowiec skończył swoją pracę dokładnie dwa tygodnie przed śmiercią. Zdaniem Hawkinga w naszym uniwersum istnieje nieskończona ilość Wszechświatów, które są bliźniaczo podobne do naszego. Oznacza to, że na 100% nie jesteśmy sami, astrofizyk proponuje wysłać misję kosmiczną w celu poznania innych cywilizacji, gdy tylko będzie to możliwe - wtedy gdy ludzkość opracuje napęd pozwalający na poruszanie się z prędkością większą od prędkości światła. „W nieskończonym wszechświecie muszą istnieć inne formy życia” - brzmią ostatnie słowa napisane przez Stephena Hawkinga przed śmiercią.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 05 czerwca 2019 o 11:06 przez MarcinZfejsa
Źródło: Stephen Hawking

Anna chciała mieć łatwe życie u boku sponsora

Po osiągnięciu pełnoletności uznała, że jest ładna i atrakcyjna, może więc wykorzystać swoje atuty i żyć z tego, co zapłaci jej jakiś bogaty magnat. Wystawiła ogłoszenie i sponsor się znalazł - był to milioner James Walsh, który zarabiał ok. 50 mln funtów rocznie.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 02 lutego 2018 o 11:02 przez Donica
Źródło: http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/anna-ryan-z-wielkiej-brytanii-szukala-sponsora-zostala-okradziona/bc5znfv
Ania z "Rolnik szuka żony": Rozwodu nie będzie.

Jakież musiało być zdziwienia fanów, kiedy dostrzegli zmianę nazwy. Ania i Grzegorz mieli wspólny profil na Instagramie. Coś jednak się zmieniło. 

Ania i Grzegorz poznali się w flagowej produkcji Rolnik szuka żony". Program pozwolił im spełnić marzenie o miłości. Poznali się na oczach widzów, zakochali, wzięli ślub i doczekali się też dziecka, Jasia. Ich historia doskonale pokazuje, że na antenie TVP pisze się prawdziwy scenariusz. Bez żadnej ściemy.

Programowa para aktywnie prowadzi profile w mediach społecznościowych. Wobec tego widzowie mogą podejrzeć, co dzieje się w ich życiu po zakończeniu show TVP. Do tej pory w nazwie zawarte było imię Ani i Grzegorza, teraz tylko Ani.

"Cześć

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 listopada 2018 o 11:11 przez Defdef

Bielizna

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 27 lipca 2018 o 13:07 przez lordvader
Pozbył się penisa i jąder. Tak teraz wygląda jego życie seksualne
Adam Curlykale zdobył popularność dzięki udziałowi w programie Karoliny Gilon Druga Twarz.33-latek zszokował widzów tym, że wytatuował sobie prawie 90% ciała. W rozmowie z Karoliną przyznał, że na jego decyzję mogło mieć wpływ trudne dzieciństwo. Jego rodzice mieszkają w Rosji i nigdy nie interesowali się synem. Pokrycie ciała czarnym barwnikiem to nie jedyne modyfikacje, jakie przeprowadził na sobie Adam. Mężczyzna poddał się niedawno m.in. zabiegowi usunięcia narządów płciowych.  Poznaniak argumentuje to tym, że nie utożsamia się z żadną płcią. Na operację pojechał specjalnie aż do Meksyku, ponieważ w Europie jest to nielegalne.  Curlykale twierdzi, że nie żałuje usunięcia penisa i jąder. Nie żałuję. To jakby cofać się, a ja nie chcę się cofać. Orgazmy mam, nerwy czuciowe mam zachowane. Ja nic nie straciłem, a nawet zyskałem, moje życie seksualne się rozwija - przekonuje w wywiadzie dla "Dzień obry TVN".
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 listopada 2018 o 16:11 przez jatoja
Oto najbardziej seksowny zawód na świecie. Pracujesz tam? W takim razie na pewno masz powodzenie
Jak uważacie? Jak ważna jest wasza praca, lub po prostu to czym się zajmujecie, jeśli chodzi o waszą atrakcyjność? W różnego rodzaju serwisach randkowych, czy nawet aplikacjach randkowych, często tego typu dane są od razu widoczne dla potencjalnego partnera. 

Oczywiście w przypadku „klasycznego podrywu” - czyli takiego, jaki stosowali nasi dziadkowie i nasi rodzice - tego typu informacje nie od razu wychodziły na jaw. W końcu głupio tak zapytać kogoś od razu, jaki wykonuje zawód. Zresztą kiedyś może tego typu rzeczy nie były aż tak ważne, jak ma to miejsce teraz. 

Okazuje się bowiem, że nasza praca ma ogromny wpływ na to, jak atrakcyjni jesteśmy w oczach drugiej osoby. Na podstawie wyborów dokonywanych przez użytkowników aplikacji Tinder, udało się nawet utworzyć listę najbardziej atrakcyjnych zawodów w całym 2018 roku. Oto i ona. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 03 października 2018 o 21:10 przez e-wonsz
Biedronka i Lidl na kolanach? Sklepy Żabka przejmą ogromną część rynku!
Niedzielny zakaz handlu uderzył w naprawdę wiele osób. Zaczynając od tych, którzy w tygodniu nie mają kompletnie na nic czasu i jedynym dniem, w którym mogli zrobić duże zakupy na cały tydzień, była właśnie niedziela. No a kończąc na tych, którzy po prostu są właścicielami sklepów i nie w smak im jest tracić cały dzień utargu, w trakcie którego na ogół przychodzi nawet więcej klientów. Oczywiście pozostaje jeszcze możliwość pracy samego właściciela i jego rodziny, ponieważ oni mogą zarządzać sklepem otwartym w niedziele, ale co jeśli ktoś ma kilka punktów i nie ma jak ich wszystkich obsłużyć? 

Oczywiście kilka grup jest też zadowolonych z takiego obrotu spraw. Jedną z nich - jeśli nie jedyną - są ludzie pracujący w sklepach. W końcu wszyscy mogą mieć wolne niedziele, a nie inne dni tygodnia, jak miało to miejsce do tej pory, no i nie mają w tej kwestii zbyt wiele do gadania. 

Okazuje się jednak, że sklepy typu Biedronka czy Lidl całkiem nieźle sobie radzą i nie odczuwają na sobie negatywnych skutków wprowadzenia zakazu handlu. Podobnie sprawa ma się ze sklepami sieci Żabka czy Fresh, które funkcjonują, jako „placówki pocztowe”. 

Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, jednak Żabka nie powiedziała nawet jeszcze ostatniego słowa. Planują oni bowiem wprowadzić takie zmiany, dzięki którym staną się liderami na rynku. O czym konkretnie mowa? Zapraszamy dalej! 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 stycznia 2019 o 20:01 przez e-wonsz
Tim Burton planował nakręcić film o Supermanie, w którym bohatera miał zagrać Nicholas Cage
Produkcja jednak nigdy nie doszła do skutku. O tym dlaczego tak się stało opowiada dokument "The Death of 'Superman Lives': What Happened?". Jego zwiastun zaczyna się pytaniem Burtona do człowieka, który przeprowadzał z nim wywiad: "Dlaczego przywołujesz tak bolesne wspomnienia? Dopiero w zeszłym roku otrząsnąłem się z tego".
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 25 stycznia 2018 o 17:01 przez lordvader
Źródło: film.onet.pl
Losuj kolejne