Losowe wpisy

Za oglądanie filmów pornograficznych w Korei Północnej grozi kara śmierci.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 27 listopada 2017 o 18:11 przez e-wonsz
Związek Natalii Szroeder i Quebonafide wciąż wywołuje wiele emocji, mimo że para już chyba zrozumiała, że nie ma sensu dłużej ukrywać tej relacji. Niedawno para pokazała się na romantycznym spacerze w Sopocie.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 sierpnia 2018 o 11:08 przez jatoja
Hiszpanie mszczą się po zamachach. Muzułmanie są przerażeni
Jak podaje hiszpańska policja, takiej fali przemocy wobec wyznawców Allaha nie widziała jeszcze nigdy. Po zamachach, które miały miejsce w Katalonii, Hiszpanie z całego kraju odciskają swoją złość na muzułmanach. W aktach agresji bite są nawet dzieci.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 30 sierpnia 2017 o 21:08 przez Defdef
Źródło: pikio.pl
Nicki Valentina Rose to modelka mieszkająca w Londynie.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 29 sierpnia 2018 o 12:08 przez kwiatlotosu
Źródło: https://twitter.com/vip_nvr/status/896052313495711745; http://www.dailymail.co.uk/femail/article-6089815/Glamour-model-claims-UKs-biggest-breasts-size-34NN.html

Maffashion - niedoczynność tarczycy

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 02 kwietnia 2019 o 14:04
22-latka uzależniła się od solarium. Teraz wszyscy myślą, że jest afroamerykanką
22-letnia Hannah Tittensor od kilku lat pracuje nad swoją spektakularną opalenizną, która momentami sprawia wrażenie, że zmieniła rasę. Zaczęło się od samoopalaczy i solarium od czasu do czasu. Dziś smaży się pod lampami każdego dnia i dodatkowo wstrzykuje substancję przyspieszającą opalanie. Dzięki temu moja skóra wygląda zdrowo i promiennie. Niektóre dziewczyny nie wychodzą z domu bez makijażu lub zrobionych paznokci. Dla mnie opalenizna jest obowiązkowa - tłumaczy w rozmowie z „Mail Online”. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 marca 2019 o 11:03 przez jatoja
Już dzisiaj o 20:10 zobaczymy drugą część ulubionego świątecznego filmu Polaków na Polsacie. Zobaczcie na co powinniście zwrócić uwagę tym razem, oglądając Kevina po raz setny. Za każdym razem to przegapiacie!
 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 01 stycznia 2019 o 20:01 przez jatoja

Zakaz handlu w niedzielę

Za nami dwie niedziele niehandlowe - niektórzy mówią, że to dobry ruch, bo kasjerki mają więcej czasu, niektórzy hejtują, że to atak na wolność obywatelską. Portal Papilot.pl zebrał wypowiedzi internautów, którzy pracują na kasie, głównie w dyskontach. Zobaczcie, co o tym sądzą:
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 marca 2018 o 13:03 przez Donica
Źródło: https://www.papilot.pl/lifestyle-ciekawostki/pracownicy-dyskontow-narzekaja-na-niedziele-wolne-od-handlu,42622,1
Juanita Solis to jedna z córek Carlosa i Gabrielle. Postać była grana przez Madison De La Garze, która prywatnie jest... siostrą znanej gwiazdy Disneya!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 czerwca 2018 o 14:06 przez jatoja
Źródło: https://www.closerweekly.com/posts/see-andrea-bowen-shawn-pyfrom-and-the-rest-of-the-kid-actors-from-desperate-housewives-then-and-now-60011/photos/madison-de-la-garza-97211
Marihuana wcale nie jest dla nas taka dobra, jak mówią. Najnowsze badania rzucają złe światło
Pewnie zauważyliście, że ostatnimi czasy marihuana stawiana jest w dobrym świetle, albo nie mówi się o niej wcale. Setki badań udowadniają jej dobroczynny wpływ na ludzki organizm oraz spory potencjał w walce z różnymi chorobami, w tym również z chorobami nowotworowymi. I dobrze. Dobrze oczywiście nie dlatego, że lobby marihuanowe zmieniło się o 180 stopni, lecz dlatego że ta roślina naprawdę ma spory potencjał, który z dziwnych powodów był do tej pory ignorowany. 

Jednak każdy kij ma dwa końce, a każdy medal ma dwie strony i nie inaczej jest rónież w tym przypadku. Okazuje się bowiem, że marihuana wcale nie jest taka cudowna, jak ją malują i również ma swoje ciemne strony. Udowodniły to najnowsze badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego. 

Ich zdaniem upublicznienie wyników jest bardzo ważne dla całego społeczeństwa. Ludzie zachłysnęli się marihuaną i uważają ją za prawdziwy cud, podczas gdy prawda wygląda nieco inaczej. O czym konkretnie mowa? Zapraszamy dalej. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 29 sierpnia 2018 o 13:08 przez e-wonsz
Losuj kolejne