Losowe wpisy

Tesco w Świebodzinie. Data budowy : 5 lat przed Chrystusem.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 30 maja 2018 o 09:05
Źródło: Polska
Najbardziej obrzydliwa rzecz, jaką dziewczyna jest skłonna zrobić dla swojego chłopaka, to:
1) Masowanie i całowanie stóp, 2) Wyciskanie krost na plecach, 3) Czyszczenie kuwety jego kota, 4) Sprzątanie po chłopaku wymiocin, 5) Oglądanie jego zębów, gdy pyta, czy coś w nich ma, 6) Wspólne korzystanie z łazienki, 7) Obserwowanie gojącej się rany.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 01 czerwca 2019 o 17:06 przez Defdef
Nauczycielka dosłownie pokazała cycki swoim uczniom. Powiedziała później, że zrobiła to przez pomyłkę
W jednej z miejscowości w Małopolsce doszło niedawno do bardzo dziwnego zdarzenia. Nauczycielka matematyki wrzuciła do swojej historii na Facebooku zdjęcie, na którym ewidentnie było widać jej obfity biust. Profil belferki był całkowicie publiczny, a więc fotografię mógł zobaczyć kto tylko chciał - w tym jej uczniowie. Sprawę zgłosili zaniepokojeni rodzice. 

Na zdjęciu widać kobietę w kąpieli. Widać lekko rozmazany tusz na oczach i łazienkowe bibeloty. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby spod kąpielowej piany nie wyłoniły się obfite piersi nauczycielki - opisuje sprawę

- donosi Fakt. 

Sama winna twierdzi, że zdjęcie miało trafić do jej znajomego, jednak przez przypadek udostępniła jej w swojej historii. 

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 stycznia 2018 o 17:01 przez e-wonsz
Źródło: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/krakow/uczniowie-zobaczyli-nagie-piersi-matematyczki/dvgr603
Jacek Rozenek przeszedł udar
– Jacek miał udar mózgu. Całkowicie stracił mowę – mówi tabloidowi osoba z bliskiego kręgu znajomych aktora. Z doniesień "Super Expressu" wynika, że Rozenek nie potrafi samodzielnie się poruszać. Nie może wstać nawet do toalety. Przez cały czas znajduje się pod opieką lekarzy. o skutek udaru mózgu, który aktor przeszedł w czasie trasy teatralnej. Z doniesień magazynu "Flesz" wynika, że aktor trafił do szpitala w połowie maja. Z tego powodu musiał odwołać wszystkie swoje występy, gdyż wymaga kilkumiesięcznej rehabilitacji. Obecna partnerka gwiazdora "Barw szczęścia" – Roksana "Roxi" Gąska, jak dotąd, nie skomentowała stanu zdrowia aktora. W szpitalu Rozenka odwiedza za to była żona – Małgorzata Rozenek-Majdan, która przychodzi do chorego wraz z ich synami. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 29 maja 2019 o 12:05 przez jatoja
Nie od dziś wiadomo, że oryginalny, niepowtarzalny i „dziwny” wygląd może być ogromnym atutem w świecie mody. Osoba odbiegająca swoim wyglądem od reszty społeczeństwa przyciąga wzrok i uwagę, a o to właśnie chodzi w świecie mody. Nikogo już nie interesują klasyczne kanony piękna - im jest się bardziej dziwnym, tym lepiej. W nowe trendy znakomicie wpisuje się Alex Delacroix, pochodzący z Hiszpanii androgeniczny model, który swoją karierę rozpoczął dwa lata temu. Alex twierdzi, że nie ma płci i walczy z dyskryminacją osób LGBT. W galerii zobaczycie fotografie Alexa, z których jest najbardziej dumny.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 lutego 2019 o 01:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.pudelek.pl/artykul/142232/poznajcie\_alexa\_delacroix\_czyli\_modela\_ktory\_nie\_przypisuje\_sobie\_zadnej\_plci\_zdjecia\_s/foto\_1#s1

Czy wiesz, że wpisanie zdania "do a barrel roll" wyszukiwarce Google spowoduje obrót ekranu o 360°?

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 06 marca 2019 o 14:03 przez Defdef
Każdy może odwołać się od wyniku matury 2019 - pokazujemy jak to zrobić. To proste
Jeżeli masz wątpliwości co do swojego wyniku egzaminu maturalnego - możesz się od niego odwołać. Od 2017 roku istnieje tzw. „Druga instancja” odwoławcza, czyli Kolegium Arbitrażu Egzaminacyjnego. W zeszłym roku z możliwości odwołania od wyników matury skorzystało niemal 1000 osób, głównie tych zdających biologię. Pozytywnie rozpatrzono około 5% odwołań. Jak się odwołać? Pierwsze co musi zrobić maturzysta niezadowolony z wyników swojej matury, to poprosić o wgląd pracy. W tym celu należy zwrócić się do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w terminie sześciu miesięcy od dnia otrzymania świadectwa dojrzałości. Jeżeli wgląd potwierdzi wątpliwości ucznia musi on w ciągu dwóch dni złożyć wniosek o weryfikację ilości punktów. Taką pracę ocenia inny egzaminator niż ten, który robił to pierwotnie. Okręgowa Komisja Egzaminacyjna ma obowiązek poinformować ucznia o nowej ilości punktów w ciągu czternastu dni od zgłoszenia.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 maja 2019 o 01:05 przez MarcinZfejsa
Panowie, dla własnego dobra, pozwalajcie Waszym kobietom się wysypiać
Badania wykazały, że każda dodatkowa godzina snu zwiększa u kobiety aktywność seksualną o 14% w ciągu następnego dnia. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 02 stycznia 2018 o 14:01 przez lordvader
Źródło: sciencealert.com/
Jeśli łapy twojego psa mają charakterystyczny zapach przypominający aromat popcornu lub chrupek kukurydzianych, to nie musisz się tym przejmować
To zupełnie normalne. Do tego stopnia, że zapach ten ma nawet swoją nazwę - "Frito Feet".
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 października 2017 o 12:10 przez lordvader
Źródło: dogster.com
MARTA LINKIEWICZ została piosenkarką! Nagrała piosenkę, która przejdzie do historii!

Marta Linkiewicz nagrała piosenkę z Cypisem po hucznym powrocie na pierwsze strony gazet. Dzięki walce Fame MMA z Esmeraldą Godlewską znów znalazła się w centrum uwagi. O czym jest piosenka? Do sieci trafiła właśnie piosenka, którą Linkiewicz nagrała wspólnie z Cypisem. Wyprodukowany przez Florasa hit nazywa się Wesoły Autokar. Tytuł nawiązuje do początków kariery Linkiewicz, o której zrobiło się bardzo głośno z powodu kontrowersyjnego wpisu w social mediach. Aspirująca wówczas celebrytka twierdziła, że dostała się do autokaru Rae Sremmurd, w którym to miała uprawiać seks ze wszystkimi członkami zespołu. Jak wypadła w swoim nowym hicie?

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 03 kwietnia 2019 o 19:04 przez Defdef
Losuj kolejne